Maandag, 25 maart 2019
Op zaterdag 30 maart a.s. vindt de derby plaats tussen het 5e en 6e elftal van de SC Rouveen. Het 5e is koploper in deze klasse, terwijl het 6e op een keurige vijfde plaats staat. Zaak voor het 5e is om deze wedstrijd in een overwinning om te zetten, zodat het 3e team van Vitesse’63 het gat van acht punten (met twee minder gespeelde wedstrijden) niet zal verkleinen.
Gezien het belang van deze wedstrijd in de 6e Klasse C is er voor deze wedstrijd een neutraal arbitraal trio aangetrokken. Oud-betaald voetbal scheidsrechter Roelof Luinge zal de leiding hebben over deze wedstrijd. Hij zal daarbij worden geassisteerd door Harm Hoeve en Albert (Appie) Krale.
Om de verwachte massale supportersschare tijdens en na de wedstrijd te vermaken zijn er een tweetal artiesten aangetrokken.
Jannes Mulder uit Steenwijkerwold zal tijdens de wedstrijd als spreekstalmeester optreden. Al vele jaren is Jannes presentator bij diverse (sportevenementen).
Ga door met lezen van "Dorpsderby met grote belangen"
Bent u iemand die bij mooi weer regelmatig een tochtje op de gewone stadsfiets maakt in de omgeving? Zou u ook graag eens een keer een andere route fietsen of gezellig met een groepje optrekken zodat er onderweg wat extra gespreksstof is?
Zou een afspraak met uw medefietsers net even die stok achter de deur zijn om wat vaker zo'n gezonde tocht te maken?
Ga door met lezen van "Wielertoerclub Staphorst-Rouveen vanaf dinsdag 2 april ook weer op de ‘gewone’ fiets"
Het 1e Staphorster senioren tafeltennisteam van Haarmode Dick Heuckeroth en Knipp & Ko bij Smash ’70 in Hattem op bezoek, het 4e team was de tegenstander. Sibrand Hassing, Albert Kuiper en Hans Righolt hadden vooraf een goed gevoel, maar dat goede gevoel werd met de ene na de andere partijen weggevaagd.
Wat Sibrand, Albert en Hans ook deden, de heren van Smash ’70 hadden het meeste geluk en zaten ook iets beter in de wedstrijd. De meeste partijen moesten in vier en vijf games beslist worden. Hans redde de eer van Staphorst 1, hij won één enkelpartij. Smash ’70 4 won met 9-1.
Ga door met lezen van "Het eerste senioren tafeltennisteam verliest geflatteerd"
Zondag, 24 maart 2019
In het KNHS centrum te Ermelo werd zaterdag 23 maart 2019 de Nederlandse Kampioenschappen springen verreden.
In een spannende strijd onder de beste ruiters en amazones die zijn afgevaardigd uit alle provincies in Nederland vond dit Nederlands Kampioenschap plaats.
Ga door met lezen van "Aisha Smit wint goud op het NK in Ermelo!"
Zaterdag, 23 maart 2019
 Koploper Staphorst heeft dure punten gemorst in de strijd om het kampioenschap. Op bezoek bij Duno, de nummer tien van de competitie, ging de brigade van trainer Dennis van Toor met 2 - 0 onderuit. Kevin Sissing, voor de rust en Christan Gandu meteen na de hervatting, produceerden de doelpunten namens DUNO.
door Johan Post
In de slotfase werd Martijn Brakke nog van het veld gestuurd met een directe rode kaart. Dit betekent dat hij sowieso de belangrijke wedstrijd tegen Urk zal moeten missen.
Ga door met lezen van "VV Staphorst gaat onderuit bij DUNO"
Vrijdag, 22 maart 2019
Door het vertrek na het lopende seizoen van huidig trainer Sander de Boer naar de VV Nieuwleusen zijn de TC’s van zowel SC Rouveen als VV Staphorst gezamenlijk op zoek gegaan naar een opvolger voor het seizoen 2019/2020.
De TC’s zijn hierin de afgelopen week geslaagd door de aanstelling als nieuwe trainer voor de JO19’s van rouvener Joop Schra. Met Joop wordt een echt “voetbaldier” als trainer binnengehaald. Het voetbal is Joop met de paplepel ingegoten. Vader Jouk is al vanaf de oprichting in diverse functies actief binnen de club in Rouveen. Ook broer Arjan en zus Rianne werden “besmet” met het voetbalgebeuren in Rouveen. Deze vorm van opvoeding hebben Joop en Aly na hun huwelijk voortgezet. Hun drie kinderen zijn ook wekelijks op de groene mat te aanschouwen. Zoon Mark is een gerespecteerd voetballer in het eerste team van de VV Staphorst en de dochters Sanne en Vera zijn wekelijks actief in de damesteams van de SC Rouveen.
Ga door met lezen van "Joop Schra nieuwe trainer combi-team SCR/VVS JO19-1"
Donderdag, 21 maart 2019
Breng je stem uit op Stichting Activiteiten Staphorst via de Clubkas Campagne van Rabobank Meppel Staphorst Steenwijkerland!
Hoe werkt het stemmen?
Als je lid bent van de Rabobank heb je rond 15 maart een code ontvangen. Deze heb je nodig om een stem uit te kunnen brengen. Ga vervolgens naar www.clubkascampagne.nl en zoek op Stichting Activiteiten Staphorst.
Ga door met lezen van "Obstacle Run Staphorst 2019 mud mooie obstakels hebben, toch?"
Speelronde 23 staat Staphorst opnieuw een uitdaging van formaat te wachten! Evenals vorige week, zal de brigade van Dennis van Toor wederom een duel buiten de deur moeten afwerken. Deze keer zal men naar Doorwerth moeten afreizen, om daar de degens te kruisen met DUNO.
door Johan Post
Nadat Staphorst uit 4 topduels 10 punten heeft weten te halen, is DUNO de volgende hindernis welke overwonnen moet worden. Deze ploeg wist vorige week in een matig duel het kwakkelende SC Genemuiden op een terechte nederlaag te trakteren. De wind die over het veld joeg hielp ook niet echt mee.
Ga door met lezen van "VV Staphorst staat in DUNO goed voetballende opponent te wachten"
Dinsdag, 19 maart 2019
De Lichtmis:
Sinds 1895 een thuis haven voor weggebruikers. Al jaren bekend om een heerlijke kop koffie en een goede schnitzel maar sinds 2010 serveren ze ook de lekkerste pannenkoeken van de regio.
De menukaart van de Lichtmis is behoorlijk uitgebreid. Er staan een groot aantal voor/hoofd en nagerechten op. De keuken is zowel nationaal als internationaal georiënteerd. Naast de menukaart van het restaurant De Lichtmis is er natuurlijk de kaart voor de pannenkoeken. Ook hier staan behoorlijk wat pannenkoeken op van een naturel tot zelfs een pannenkoek met zalm, gamba's en mosterd dille mayonaise de “ Seabiscuit”.
Ga door met lezen van "'Hey Pannekoek', De Lichtmis nu ook bordsponsor bij VV Staphorst"
Maandag, 18 maart 2019
Björn Kuiper uit Punthorst, lid van de tafeltennisvereniging Staphorst heeft afgelopen zaterdag meegedaan aan het Para tafeltennistoernooi in Duiven.
Het was een spannende onderneming, het was zijn eerste tafeltennistoernooi en hij was de jongste van 100 deelnemers.
Er waren maar vijf deelnemers onder de 18 jaar.
Ga door met lezen van "Björn Kuiper naar Para Tafeltennistoernooi Duiven"
Het 1e Staphorster tafeltennis jeugdteam van Chinees Restaurant Sun Palace speelde zaterdag uit tegen het 3e team van De Veluwe uit Apeldorn. Lucas Diepenbroek, Hermen van Arnhem en Roderick van Arnhem begonnen vol goede moed aan de wedstrijd. Lucas kreeg twee maal het lid op de neus, één winstpunt wist hij te veroveren. Hermen en Roderick kregen ook aardig wat tegenstand, maar scoorden beiden alle drie punten in het enkel. Het dubbel was min of meer een eitje voor Lucas en Hermen. Staphorst 1 won met 2-8.
Het 3e Staphorster tafeltennis jeugdteam van Installatiebedrijf Stegeman speelde uit tegen het 2e team van NTC Leogang uit Nunspeet. Voor Jaron Huls, Robert Compagner en Marnick Dominé was het van belang dat het team geen punten ging verliezen. Jaron en Robert scoorden allebei drie punten in het enkel. Marnick kon geen potten breken en verloor ze alle drie. Jaron en Robert speelden ook een sterke dubbelpartij. Staphorst 3 won met 7-3.
Ga door met lezen van "Het eerste tafeltennis jeugdteam doet wat van hen verwacht wordt"
Zondag, 17 maart 2019
Tentenverhuur De Wijk heeft in de afgelopen jaren een ruim assortiment aan tenten opgebouwd die geschikt zijn voor festivals, bedrijfsfeesten en evenementen.
“Niets is zo persoonlijk als een mooi feest aan huis of een evenement op een bijpassende locatie. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een stretchtent voor een gezellige festivalsfeer tijdens uw tuinfeest of bruiloft. Maar ook voor tijdelijke opslag en overkappingen voor werkzaamheden bieden wij verschillende mogelijkheden”.
Ga door met lezen van "Tentenverhuur De Wijk nieuwe sponsor bij VV Staphorst"
Zaterdag, 16 maart 2019
 VV Staphorst en AZSV hebben elkaar weinig ontlopen in de onderlinge confrontatie. Weliswaar stond de equipe van Dennis van Toor al na twaalf minuten op een verdiende 0 - 2 voorsprong, naarmate het duel vorderde greep AZSV het initiatief en kwam uiteindelijk naast de koploper uit Staphorst.
door Johan Post
Over 90 minuten gezien was het gelijkspel een juiste afspiegeling van hetgeen binnen de lijnen had plaatsgevonden. Meteen na afloop trok scheidsrechter Paarhuis heel terecht nog de rode kaart voor AZSV - speler Erwin Nieuwboer, die de leidsman uitmaakte voor tyfuslijer. Ondanks het puntenverlies blijft Staphorst de trotse koploper in de hoofdklasse B.
Ga door met lezen van "AZSV en VV Staphorst geven elkaar niets toe"
 Het jeugdteam van de Badminton Club Staphorst is dit seizoen 2e geworden in de competitie Regio Noord 2018/2019.
In het team spelen Marin Steenbergen, Dylan Ubak en Jens de Weerd.
Het team moest het opnemen tegen tegenstanders uit Harlingen, Hoogezand Sappemeer, Meppel, Nijeveen en Zuidhorn.
De ene wedstrijd had dus wat meer reisafstand dan de andere.
Ga door met lezen van "Jeugdteam Badminton Club Staphorst behaalt 2e plaats in competitie"
Beute Beton Techniek is een jong eenmansbedrijf, opgericht in 2014. Het bedrijf richt zich op activiteiten in de prefabbetonindustrie. Denk hierbij aan het aansturen productie, en ontwikkeling van malvormen.
De laatste 2 jaar heeft Beute Beton Techniek zich meer gespecialiseerd in specifieke betonreparaties. Denk hierbij aan uitgewassen of met vooraf aangebrachte steenmotieven op wanden,schades kunnen door ons gerepareerd worden. Ook in vloerschades in de industriële sector, zijn wij gespecialiseerd.
Ga door met lezen van "Beute Beton Techniek nieuwe sponsor bij VV Staphorst"
Woensdag, 13 maart 2019
Zaterdag 9 maart hebben 5 teams van de Reddingsbrigade Staphorst meegedaan in Alphen aan de Rijn met het Nederlands Kampioenschap SERC (Simulated Emergency Response Competition). Voor Staphorst streed één team mee bij de junioren en vier teams bij de senioren mee voor de titels. Na twee voorrondes ging het junioren team en drie senioren teams door naar de finale. In de finale werd de stand weer op nul gezet en kon de strijd opnieuw beginnen.
Met drie minuten speeltijd in de finale was het snel doorpakken voor de teams. Zeven slachtoffers moesten gered worden welke volgens scenario een bootje aan het testen waren op plas bij een waterskibaan, door de harde wind kwamen zij in de problemen en brak de motor af. Hierna kwamen de teams het bad binnen en moesten ze de slachtoffers zo goed en snel als mogelijk in veiligheid brengen.
Ga door met lezen van "Reddingsbrigade Staphorst weer Nederlands kampioenen rijker"
Net bekomen van drie topwedstrijden, welke allemaal werden gewonnen, staat Staphorst in speelronde 22 opnieuw een opponent te wachten welke zeker ook niet onderschat mag worden. In Aalten zal de brigade van Dennis van Toor de strijd moeten aangaan met AZSV, de oude ploeg van de huidige Staphorst - trainer.
door Johan Post
Voorlopig is het geduldig afwachten wat de vele regenval doet. AZSV beschikt over een natuurgrasmat en die zal met de regen aardig wat te verduren hebben gehad. Bij AZSV zullen ze er evenwel alles aan doen om de wedstrijd doorgang te laten vinden. Maar dat het een hele kluif voor Staphorst gaat worden is vooraf wel duidelijk!
Ga door met lezen van "VV Staphorst naar onberekenbaar AZSV"
Dinsdag, 12 maart 2019
 Wat mij nou afgelopen zaterdag weer overkwam moet ik echt even kwijt.
Eigenlijk moeten we eerst terug naar een jaar geleden. Zoonlief moest uit spelen met zijn voetbalelftal en wij stonden op de lijst om te rijden. De reis was niet ver; MSC (Meppel). Eigenlijk een derby.
De wedstrijd ging lekker en na een half uurtje spelen stond het 1-2 dus we stonden voor. Enthousiast als ik ben stond ik keurig achter de hekken aan de kant van de snelweg de vorderingen van ons team te aanschouwen. Dat ging goed tot we een corner gingen nemen. Ik brul in mijn enthousiasme met beide handen als een toeter voor mijn mond: Kom op Staphorst, deze gaat er in!!
Ga door met lezen van "Supporter VV Staphorst gesommeerd stil te zijn bij wedstrijd tegen MSC Meppel"
Zondag, 10 maart 2019
Opbrengst van de Veldverloting en Rad van Avontuur tijdens en na de derby van zaterdag 16 maart a.s. tussen SC Rouveen en Olympia’28 komt geheel ten goede aan de stichting ALS.
Tien jaar geleden is “onze” Jan de Weert overleden aan de gevolgen van de spierziekte ALS.
Onder het motto “Team JAN” kwamen dit jaar de gedachten samen binnen een groep sportievelingen om de Mont Ventoux te gaan beklimmen! Door samen als familie De Weert deze uitdaging aan te gaan, willen we Jan herinneren.
Ga door met lezen van "SC Rouveen sponsort Team JAN (tour du ALS)"
Het 1e Staphorster senioren tafeltennisteam van Haarmode Dick Heuckeroth en Knipp & Ko speelde maandagavond tegen het 1e team van Vined uit Heerde. Sibrand Hassing, Albert Kuiper en Hans Righolt moesten weer alle zeilen bijzetten tegen hun directe concurrent. Het zat het Staphorster team echter ook niet mee. Sibrand verloor zijn drie enkelpartijen, maar in twee daarvan had hij in de vijfde game toe moeten slaan. Albert had ook twee enkelpartijen kunnen winnen, maar bleef steken op één winstpunt. Hans kreeg twee tegenstanders op de knieën. Vined 1 won met 3-7.
Het 2e Staphorster senioren tafeltennisteam kregen maandagavond bezoek uit ’s Heerenbroek, n.l. hun 3e team.
Nico Drost, Marja Krale en Anita Krale hadden hun draai min of meer gelijk te pakken. Zowel Nico, Marja en Anita lieten het team van ’s Heerenbroek 3 met lege handen huiswaarts keren. Alle partijen werden gewonnen wat resulteerde in een glansrijke winst van 10-0 voor Staphorst 2.
Ga door met lezen van "Wisselende resultaten van de tafeltennisteams"
 Met zes atleten is het Obstacle Course Racing team Family fit afgelopen zaterdag afgereisd naar Duitsland voor de eerste wedstrijd van 2019.
Bij de dames gingen Sabine Spreen en Corien Jansen voorin van start. Maar na drie kilometer kwam Lisan de Vries hun voorbij. Een kilometer verder blesseerde Sabine haar knie ongelukkig bij een obstakel waardoor ze het parcours moest verlaten.
Ga door met lezen van "FamilyFit start seizoen 2019 met podium plaatsen in Furstenau en Kootstertille"
Zaterdag, 9 maart 2019
Nadat René Kok bekend had gegeven om na dit seizoen te stoppen als pupillencoördinator bij de SC Rouveen is de Technische Commissie (TC) op zoek gegaan naar een opvolger.
De TC is verheugd mee te kunnen delen, dat ze hierin inmiddels is geslaagd. Frank Wolters zal vanaf het seizoen 2019/2020 deze functie gaan bekleden.
Frank is geen onbekende binnen de vereniging, wanneer je praat over activiteiten binnen het jeugdgebeuren.
Hij heeft in de afgelopen jaren diverse functies bekleed als trainer/leider bij de J011-2, JO11-3, JO15-1 en JO15-2. Daarnaast heeft hij de organisatie van de laatste drie edities van het RIJS-toernooi op zijn cv staan. Ook de organisatie van het schoolvoetbal binnen de Gemeente Staphorst is nu voor de tweede keer in handen van hem. Eveneens ligt de organisatie van het “kabouter”-voetbal dit seizoen in de handen van deze “overall-kids”-specialist.
Ga door met lezen van "Frank Wolters nieuwe pupillencoördinator SC Rouveen"
VV Staphorst heeft door te winnen van concurrent Excelsior’31 uitstekende zaken gedaan! Terwijl de uitslagen elders in het voordeel van de brigade van Dennis van Toor uitvielen, is de voorsprong op Sparta Nijkerk, die op plek nummer twee staat, gegroeid naar 5 punten.
De komende weken zal blijken wat het allemaal waard zal zijn. Immers dan wachten achtereenvolgens AZSV, Duno, Urk en SC Genemuiden.
door Johan Post
Staphorst opende furieus! Nauwelijks was de wedstrijd onderweg of de gastheren kwamen op voorsprong. Een goed genomen corner van Martin van ’t Ende kwam op het hoofd van Pim de Jonge. Die kopte het leer onhoudbaar achter keeper Melvin Koetsier.
Ga door met lezen van "VV Staphorst verstevigt koppositie na winst op Excelsior’31"
Woensdag, 6 maart 2019
Na de niet meer verwachte winst op ACV en het pakken van de tweede periode, staat Staphorst in Excelsior’31 de derde opeenvolgende concurrent op eigen veld te wachten. De ploeg uit Rijssen doet ook nog volop mee in de superspannende race om de titel. Kortom, opnieuw een kraker van formaat waar we reikhalzend naar uit kijken! Wedstrijden als deze zijn de krenten in de pap en halen het beste in een voetballer naar boven.
door Johan Post
Heel even leek Staphorst de vorm kwijt te zijn, maar na twee opeenvolgende zeges op directe belagers om de bovenste plekken, is het vertrouwen zienderogen toegenomen. We kunnen dus met recht zeggen dat de geel-blauwen op tijd het besef hebben gekregen dat het de komende weken ergens om gaat!
Ga door met lezen van "VV Staphorst versus Excelsior’31 topper van formaat!"
Dinsdag, 5 maart 2019
Zaterdag 16 maart is er weer een wandeltocht door de SWOS georganiseerd. Een tocht met afstanden van 10-15-20-30 en 40 KM.
De startlocatie is FC Meppel, Ezingerweg 58A, 7943 AZ Meppel
De startlocatie is uitstekend met het openbaar vervoer bereikbaar! De routes zijn +/- 60% verhard 40% onverhard en zijn niet geschikt voor kinderwagens.
Ongeveer op de helft van de gekozen afstand onze GROTE RUST
Zoals altijd zijn de routes uitstekend bepijld met elke afstand zijn eigen kleur pijl
En....Ook deze tocht een gratis verrassing van SWOS ??
Ga door met lezen van "Zaterdag 16 maart wandelen met S.W.O.S. “Tocht rond Möppelt”"
Maandag, 4 maart 2019
Op maandag 4 maart heeft minister Ank Bijleveld het startsein gegeven voor het maatschappelijke diensttijd project “Wereldmeiden. Vrouwennetwerk Carree nam hiervoor het initiatief. Het project is erop gericht om meiden die als vluchteling net in Nederland zijn te helpen om een sociaal netwerk op te bouwen.
Dat gebeurt door hen in contact te brengen met andere meiden die al langer in Nederland zijn en meiden bij sportclubs. Lijsttrekker Eddy van Hijum is erg enthousiast over dit project: “Je inzetten voor elkaar is heel veel waard en dat is waar we in Overijssel heel goed in zijn. Noaberschap meegeven aan de volgende generatie en aan vluchtelingen die net in Nederland zijn, is gewoon heel waardevol. De les die je leert met dit soort activiteiten neem je de rest van je leven met je mee. Ik zie ook mogelijkheden voor samenwerking met Defensie door jongeren op te leiden tot reservist. Ik heb de minister gevraagd te kijken of zij hiervoor mogelijkheden ziet”.
Ga door met lezen van "Minister Ank Bijleveld geeft startsein Overijssels project maatschappelijke diensttijd"
 Bewegen en sport staan volop in de aandacht en deze sector is continue in ontwikkeling. Om de positie van bewegen en sport in de gemeente te verstevigen is een visie op bewegen en sport wenselijk. Hiervoor wordt een interactief proces in gang gezet. We nodigen u van harte uit om op donderdag 28 maart aanwezig te zijn bij de eerste bijeenkomst ‘Staphorst in Beweging’.
In deze bijeenkomst willen we graag met u als inwoner, organisatie, vereniging (georganiseerd en ongeorganiseerd) de wensen, behoeften, kansen en ontwikkelingen in kaart brengen. Vanaf 19.00 uur bent u welkom in het gemeentehuis, we sluiten de avond rond 22.00 uur af.
Ga door met lezen van "Vooraankondiging bijeenkomst ‘Staphorst in beweging!’, de gemeente nodigt u uit"
Zondag, 3 maart 2019
De senioren tafeltennis A-spelers van Nederland streden afgelopen weekend om de felbegeerde nationale titel. Dit kampioenschap werd gehouden in het Landstede Sportcentrum te Zwolle.
Naast het kampioenschap van de senioren A-spelers wordt er ook een afdelingsjeugdklassentoernooi gehouden.
Jeugdspelers van alle NTTB afdelingen uit het gehele land waren hiervoor uitgenodigd vanwege hun prestaties (beste vier spelers t/m de 4e klasse) die behaald waren in de najaarscompetitie 2018.
Staphorster levert 3 spelers
Maar liefst drie spelers van de Tafeltennisvereniging Staphorst mochten afgelopen zaterdag aan dit afdelingsjeugdtoernooi 2019 meedoen, t.w. Roderick van Arnhem, Jaron Huls en Robert Compagner.
Ga door met lezen van "Tafeltennis Afdelingsjeugdklassentoernooi 2019"
Zaterdag, 2 maart 2019
Je hebt ontknopingen en je hebt superontknopingen. Nu dat laatste is van toepassing op de topper tussen Staphorst en ACV. Terwijl de meesten Staphorst – supporters dachten dat het op een 1 - 1 gelijkspel zou uitdraaien, en Staphorst dus de periode aan AZSV moest laten, sloeg de brigade van Dennis van Toor in blessuretijd alsnog toe.
door Johan Post
De benutte elfmetertrap van Martin van ’t Ende betekende de genadeklap voor ACV. Vrijwel direct daarna floot scheidsrechter Henshuijs af voor de wedstrijd en kon het feest losbarsten op het Noorderslag.
Voor de thuisploeg waren de belangen vooraf groot. Allereerst stond de 2e periode op het spel en daarnaast wilde Staphorst natuurlijk de koppositie verdedigen. In ACV trof het een tegenstander die eveneens gebaat was bij een positief resultaat. Immers bij winst zou de ploeg van Fred de Boer op gelijke hoogte komen met de brigade van Dennis van Toor.
Ga door met lezen van "VV Staphorst pakt in blessuretijd alsnog de periodetitel"
Woensdag 1 mei zal in het teken staan van een middagje voetbal(spelletjes) voor meiden die naar de basisschool gaan. (4-12 jarigen)
In samenwerking met de KNVB wordt er een leuke middag gorganiseerd voor speelsters en niet speelsters!
Het begint om 14.00 en rond 16.45 zal de prijsuitreiking zijn.
Ga door met lezen van "VV Staphorst organiseert voor de 6e maal een vriendinnendag!"
Vrijdag, 1 maart 2019
 < Zaal Spoorzicht in Staphorst was afgelopen woensdag het decor van de 53e algemene ledenvergadering van de motorclub AMBC Staphorst. Deze zaal is al bijna traditiegetrouw het toneel voor de afsluiting van het oude, en de start van het nieuwe seizoen voor de grote en actieve vereniging.
Omstreeks 20.00 uur opende secretaris Henk Schra de vergadering en sprak een woord van welkom voor de goed gevulde zaal. Zo rond de honderd leden wisten de weg naar de locatie te vinden. Schra maakte als eerste een excuus naar de aanwezige leden dat hij nog immer de vergadering moest leiden en dat dit inhield dat er nog steeds geen nieuwe voorzitter was voor de populaire club. Gelukkig, zo kon hij melden, zou dit deze avond veranderen gezien het agendapunt bestuursverkiezing wat verderop in de avond behandeld zou worden.
Terugblik
Ondanks de voortdurende problematiek rondom de aanvraag voor een nieuwe vergunning voor de eigen crossbaan kon het bestuur melden dat 2018 wederom als een zeer succesvol jaar de boeken in kon. Een jaar waarin zwarte cijfers geschreven werden en waarin bleek dat er nog altijd een grote groep actieve leden zich inzet voor de club en dat deze ondersteunt wordt door een groot sponsorbestand die er mede voor zorgt dat de club gezond is.
Ga door met lezen van "De motorclub AMBC Staphorst is weer startklaar voor een nieuw seizoen en heeft een nieuwe voorzitter"
Tip de redactie via WhatsApp! Voeg ’Weblog Staphorst' toe als contact in uw telefoon, 06-1545 2330, en stuur ons uw tips, foto’s en video’s.
|